SUP Surf Joga

Wspólnie z ekipą SMU YOGA mamy dla Was pakiety zajęć, które pozwolą Wam aktywnie spędzić z nami czas nad wodą.
W ofercie przygotowalismy 3 nowe pozycje:
1) Spływy na deskach SUP rzeką Motławą w Gdańsku
2) Pakiet SUP + Joga + piknik
3) Pakiet zajęcia Joga + szkolenie surfingowe
Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami każdej pozycji poniżej oraz do kontaktu i umawiania się na zajęcia !

 


 

Szczegółowy opis oferty – Spływy SUP rzeką Motławą:

s1-min

 

To doskonała forma aktywności fizycznej połączona z możliwością zwiedzenia i zobaczenia starego miasta z zupełnie innej perspektywy.

Spływ trwa 1,5 h, zaczynamy od miejsca niedaleko centrum Gdańska, przepływamy przez starówkę z widokiem na Gdańskiego Żurawia i wracamy do punktu startowego.

 

Screen Shot 2017-06-19 at 16.21.25

 

Ilość miejsc na spływie ograniczona do max. 9 osób jednocześnie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby spływ się odbył – musimy zebrać grupę min. 4 osób. 

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku gdzie zamieszczamy informacje odnośnie terminów spływów.

Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt:

 


 

Szczegółowy opis oferty – Pakiet SUP + Joga + piknik:

 

19264262_10156204699072977_1840331763_o

Spływ trwa 1,5 h, zaczynamy od miejsca niedaleko centrum Gdańska, przepływamy przez starówkę z widokiem na Gdańskiego Żurawia i wracamy do punktu startowego. Po spływie, na polanie obok punktu startowego odbywać się będą 1-godzinne zajęcia Jogi.

Techniki oddechowe podczas zajęć przyniosą spokój umysłu i pozwolą w pełni skorzystać z czystego powietrza. Spokojne, odprężone i natlenione ciało oraz zrelaksowany umysł to idealny stan, w który wprowadzimy Was tuż przed podaniem lunchu ❤.

 

s3-min

 

Ilość miejsc w pakiecie ograniczona do max. 9 osób jednocześnie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby spływ wraz z zajęciami Jogi się odbył – musimy zebrać grupę min. 5 osób. 

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku gdzie zamieszczamy informacje odnośnie terminów spływów wraz z zajęciami Jogi.

Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt:

 


 

Szczegółowy opis oferty – Pakiet zajęcia Joga + szkolenie surfingowe:

 

19238661_10156204702312977_974383313_o

Surfing i Joga to jedno z najpiękniejszych możliwych połączeń wody i ziemi. Praktyka Asan (pozycji) przygotuje nas fizycznie do wszystkiego co czeka nas na desce, zwiększy naszą równowagę oraz balans ciała,

Ćwiczenia oddechowe (pranajama) pozwolą nam zwiększyć wydolność naszych płuc nad i pod wodą.

Techniki medytacyjno-relaksacyjne wprowadzą Was w stan połączenia i pełnej świadomości sił natury oraz tego jak piękną częścią jej jesteśmy.

 

surf2-min

 

Ilość miejsc w pakiecie ograniczona do max. 8 osób jednocześnie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zajęcia się odbyły – musimy zebrać grupę min. 6 osób. 

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku gdzie zamieszczamy informacje odnośnie terminów zajęć oraz miejsca w którym będą się odbywać (plaża we Władysławowie lub Chałupach).

Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt: